Maroko objazdowo

Maroko objazdowo01 Jun 12:00 - 08 Jun 15:00 - Marrakesh
Marrakech-Moroco ღ

Route
More info

Maroko objazdowo z nocą na pustyni 1-8.062018

Są takie miejsca do których chcę Was zabrać odkąd zaczęłam tworzyć te wyjazdy. Kraj, gdzie byłam kilka razy, w różnych miejscach i o różnych porach roku i zawsze wracałam zachwycona. Maroko – kraina cudownych widoków, intensywnych barw i fascynujących zapachów. Jest tam wszystko ocean, góry i pustynie i my zobaczymy to wszystko. Chcecie zjeść najlepszy obiad na placu Dżemaa el Fna, napić się za kilka złotych świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy, dowiedzieć się dlaczego omijamy z daleka mekkę biur turystycznych Agadir? Kupujcie bilety i lećcie ze mną.
Lecimy liniami ryanair z Krakowa wprost do magicznego Marrakeszu. To najbardziej egzotyczna metropolia w całym kraju, zwiedzanie zaczniemy od serca miasta czyli placu Dżemaa el Fna. W dzień można tam kupić sporo i pooglądać różnych kuglarzy, wieczorem plac ożywa i zamienia się w jedną wielką restaurację na świeżym powietrzu. Na pewno wejdziemy do Medresy ben Jusufa, ogrodów Majorelle i pospacerujemy po wpisanych na listę Unesco wąskich i krętych uliczkach medyny, pełnej licznych suków, w których kupimy wszystko począwszy od odzieży, przez buty, meble i specyfiki niewiadomego pochodzenia i tym bardziej nieznanego sposobu użycia.Czas jednak ruszać dalej, przed nami Atlas Wysoki, zabytkowe Kasby, przepiękne kaniony Dades i Todra i nocleg pod gwiazdami w tradycyjnym obozie Berberów na Saharze.
Do obozu dotrzeć można tylko i wyłącznie na wielbłądach, więc i my tak dotrzemy.
A po powrocie pojedziemy jeszcze odpocząć do wietrznego miasta pełnego niebieskich łodzi Essaouiry. To miasto portowe, raj dla smakoszy ryb i owoców morza. Będzie czas na podziwianie zabytkowych fortyfikacji, spacery po plaży i medynie i na odpoczynek.
Śpimy w marokańskich riadach, 3 noce w Marrakeszu, 1 noc w kanionie Dades, 1 noc na pustyni, 2 noce w Essouirze.
Koszt 1540,00 zawiera:
-noclegi w riadach
-śniadania
-śniadania i kolacje podczas wycieczki na pustynię
-przejazd Marrakesz-Merzouga-Marrakesz
-projekt wyjazdu

Cena nie zawiera:
-transportu Marrakesz-Essouira- Marrakesz i transportu lotniskowego (ok40EUR)

Zaliczka 300zł – gwarantuje rezerwację miejsca.
Kontakt: wyjazdy@mustgo.pl
Aga – tel. 604 778 280
www.mustgo.pl

Jest to prywatna impreza, każdy uczestniczy w niej na własną odpowiedzialność i ryzyko.
Wpłata zaliczki oznacza akceptację ceny i warunków imprezy.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


The Power of Enjoyment

10 Mar 14:00 - 16 Mar 13:00 10 Mar 14:00 - 16 Mar 13:00 - Marrakesh Marrakesh
Marrakech-Moroco ღ Marrakech-Moroco ღ
We cannot contain ourselves as we launch this new unique personal development program, for a select group of men and women from all over the world, in the beautiful city of...   More info


© 2019 Siguez